O Appco Group Polska

Appco Group rozpoczęło swoją działalność w Polsce w 2004 roku jako pierwszy oddział w Europie środkowo - wschodniej. Appco Group Polska, z główną siedzibą w Warszawie, jest jedną z wiodących firm marketingowo-sprzedażowych w kraju.

Współpracujemy z  grupą niezależnych firm i przedstawicieli w terenie, którzy stanowią naszą siłę sprzedażową.

Wspólnie reprezentujemy klientów z różnych sektorów, w tym organizacje non-profit, firmy energetyczne, telekomunikacyjne,  czy też firmy oferujące energooszczędne rozwiązania przeznaczone dla gospodarstw domowych. 

Dzięki ich wsparciu jesteśmy w stanie pomagać naszym klientom w osiągnięciu sukcesu.

Stawiamy na długoterminowość, zarówno we współpracy z naszymi klientami, jak również lokalnymi biurami w wielu miastach Polski. Wiemy, że tylko takie spojrzenie może zbudować solidny fundament i mocny biznes.

Od 2004 Roku pozyskaliśmy dla różnych sektorów blisko 500 tys. Klientów, w tym prawie 250 tys. dla wielu organizacji pozarządowych, które zaufały nam jako pionierom tej metody w Polsce. Z naszymi klientami spędziliśmy również wiele godzin planując wspólne strategie biznesu. 

Nasz Zespół

Nasz zespół składa się z ekspertów w dziedzinie finansów, procesów, analizy danych, HR,  zarządzania biznesem oraz obsługi klienta. Naszym głównym celem jest pomoc klientom, których reprezentujemy w poszerzaniu bazy ich odbiorców, co bezpośrednio przyczynia się do rozwoju ich działalności. 

Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług oraz upewnić się, że odbiorca końcowy pozostanie z naszymi klientami na dłużej, stworzyliśmy specjalny wewnętrzny zespół call center.

Dzięki temu mamy pewność, że pozyskani przez nas odbiorcy końcowi posiadają wszystkie niezbędne informacje oraz są zadowoleni z wyboru, jakiego dokonali.