Na czym polega wynagrodzenie

Appco Group Polska skupia się na pozyskiwaniu wysokiej jakości usługobiorców oraz darczyńców, gdyż klienci płacą nam tylko za rezultaty naszych działań.

W związku z tym wdrożyliśmy procedury mające na celu ochronę interesów zarówno naszych klientów oraz naszych, jednocześnie stale nagradzając i doceniając wysoką jakość Twoich działań.

Jako przedstawiciel w terenie , do Twoich zadań będzie należało dotarcie do długoterminowych darczyńców i usługobiorców, oraz pozyskanie ich. Wskaźnik anulowanych, podpisanych w przeszłości umów będzie świadectwem tego czy pozyskałeś właściwych odbiorców. 

Im niższy wskaźnik anulowanych umów, tym wyższe są korzyści Twoje oraz klientów Appco Group Polska. Oznacza to również wzrost Twojego wynagrodzenia prowizyjnego. Wysoka liczba anulowanych umów wskazuje na to, że nie pozyskałeś właściwych odbiorców dla klientów reprezentowanych przez Appco Group oraz jest sygnałem dla nas, że potrzebujesz w tym zakresie pomocy.

W celu ochrony Twojego wynagrodzenia prowizyjnego oraz naszych klientów przed rezygnacją ze strony odbiorców, co może zdarzyć się po podpisaniu umowy/formularza, stworzyliśmy tzw. system zabezpieczający „Bond”.