Możliwości rozwoju

Posiadając 25-letnie doświadczenie i bogactwo wiedzy na temat sprzedaży bezpośredniej i marketingu face-to-face, Appco Group rozwinęło i udoskonaliło własną metodologię rekrutacji i szkoleń.

Zapewniamy duże możliwości budowania kariery w sprzedaży bezpośredniej dla silnie zmotywowanych osób w każdym wieku, zarówno lokalnie, regionalnie jak i międzynarodowo.

Appco Group Polska posiada klientów w różnych branżach na całym świecie, a wielu z nich to powszechnie znane marki. Jako przedstawiciel terenowy będziesz promował oraz sprzedawał produkty i usługi w imieniu klientów Appco Group, mając podpisaną umowę z jedną z firm marketingowych. 

Aby pomóc Ci w promowaniu i sprzedaży produktów oraz usług naszych klientów lub w pozyskiwaniu dla nich darczyńców, zostaniesz przeszkolony i otrzymasz wszystkie materiały potrzebne do spełnienia wymagań klienta.

Odnosząc sukcesy jako przedstawiciel w terenie będziesz miał szansę dołączenia do Programu Rozwoju Biznesowego. Daje on szansę na budowanie, szkolenie i rozwój własnego zespołu sprzedażowego oraz w rezultacie prowadzenia własnej firmy marketingowej w ramach Grupy.

Jeśli jesteś zaineresowany karierą w Appco Group Polska lub w jednej z firm marketingowych, lub już z nami współpracujesz, możesz skorzystać z zakładki przedstawiciele w terenie, gdzie znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące firmy oraz warunków współpracy.

Przedstawiciele w terenie

Jeśli jesteś zainteresowany możliwością podjęcia współpracy z jedną z firm marketingowych działających w ramach Appco Group lub obecnie współpracujesz z jedną z nich, niniejsza sekcja została stworzona, aby odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące prowadzenia własnego biznesu jako niezależny przedstawiciel.

Jako przedstawiciel w terenie posiadasz umowę z jedną ze współpracujących z nami firm marketingowych i jesteś odpowiedzialny za promowanie i sprzedaż produktów/usług tylko i wyłącznie w imieniu i na rzecz klientów Appco Group.

Aby pomóc Ci promować i sprzedawać produkty/usługi naszych klientów zapewniamy szkolenie produktowe, wszelkie potrzebne materiały oraz wsparcie podyktowane potrzebami marketingowymi klientów.

Odnosząc sukcesy jako przedstawiciel masz również możliwość wzięcia udziału w Programie Rozwoju Biznesowego. Program ten daje Ci szansę na szkolenie innych przedstawicieli z zakresu wiedzy produktowej, budowania własnego zespołu oraz, wraz z kolejnymi etapami programu, prowadzenie własnej firmy marketingowej współpracującej z Appco Group.