Polska przygotowuje się na dalszy rozwój
30/09/2012

Polska przygotowuje się na dalszy rozwój

30 stycznia 2012

Po bardzo udanym 2011 roku oraz ze świetną prognozą rozwoju na rok 2012 Appco Group Polska zmuszone było zmienić swoje biuro  na większe.

Przeprowadzka do centrum Warszawy spowodowana była koniecznością znalezienia miejsca, które spełni rosnące wymagania departamentów/działów operacji i finansów oraz zapewni sprzyjającą infrastrukturę w procesie wspierania powiększających się zespołów sprzedażowych oraz klientów w Polsce. 

Alan Telford, Country Head Appco Group Polska, zmianę lokalizacji na nową, liczącą ponad 300 m², uważa za opłacalną inwestycję. „Bez wątpienia musieliśmy dostosować się do wymagań naszego biznesu, który w ostatnim roku znacząco się rozwinął. Mam tu na myśli nie tylko sprawy operacyjne, ale również stworzenie takiego systemu wsparcia, który odpowiada potrzebom firmy będącej w ciągłym rozwoju”.

Nasza nowa siedziba ma nie tylko ułatwić współpracę z obecnymi i przyszłymi klientami. Nowe biura posiadają pomieszczenia konferencyjne i treningowe, które umożliwią przeprowadzanie spotkań oraz szkolenie naszych drużyn bezpośrednio w centrali firmy.