Appco Group Polska świętuje kolejny udany rok
10/09/2012

Appco Group Polska świętuje kolejny udany rok

W związku ze zbliżającym się końcem kolejnego pełnego sukcesów roku, w Warszawie odbyła się Doroczna Konwencja Appco Group Polska, której gospodarzami byli Country Head, Alan Telford oraz Organisational Head, Maciej Grabowski-Julewicz. 

Niesamowity rozwój firmy w Polsce potwierdziła obecność 300 delegatów, co oddaje zasięg działania firmy i jej możliwości zapewnienia klientom dużo większych sukcesów niż jakakolwiek inna organizacja w kraju. Konwencja była ukoronowaniem bardzo udanego roku dla Appco Group Polska, które może pochwalić się największą siecią firm  działających w ramach Organizacji w tej części Europy. W ciągu całego dnia wręczono  ponad 200 nagród za wybitne osiągnięcia.

Najbardziej wyczekiwana nagroda dnia trafiła w ręce Macieja Grabowskiego-Julewicza, który otrzymał promocję na Organisational Head. Odbierając wyróżnienie, pan Grabowski-Julewicz powiedział: „Czas, który spędziłem do tej pory 

w firmie był dla mnie niezwykłą podróżą. Promocja na Organisational Head jest moim największym dotychczasowym osiągnięciem. Jestem niesamowicie dumny ze wszystkich promocji i nagród, które dzisiaj widzieliśmy”.